SYSTEMY ROLETOWE by SHADOWS CLUB

Prezentowane Systemy Roletowe maja zastosowanie do wszystkich tkanin roletowych z katalogów BASIC, CONCEPT oraz PREMIUM z kolekcji SHADOWS CLUB.

SYSTEM RM40 z zaślepką OWAL

Jest to roleta typu roll-up z ozdobna zaślepką. System szczególnie polecany do tkanin z kolekcji BASIC oraz PREMIUM. Występuje w kolorze chrom-mat, chrom połysk, biały oraz czarny. Zawiera on obciążnik typ B oraz transparentny obciążnik łańcuszka. Łańcuszki występują w wersji plastikowej jak i metalowej w kolorystyce dopasowanej do pozostałych elementów systemu.

SYSTEM RM40 z zaślepką KWADRO

Jest to roleta typu roll-up z ozdobna zaślepką. System szczególnie polecany do tkanin z kolekcji BASIC oraz PREMIUM. Występuje w kolorze chrom-mat, chrom połysk, biały oraz czarny. Zawiera on obciążnik typu C oraz transparentny obciążnik łańcuszka. Łańcuszki występują w wersji plastikowej jak i metalowej w kolorystyce dopasowanej do pozostałych elementów systemu.

SYSTEM RM40 z zaślepką CUBE

Jest to roleta typu roll-up z ozdobna zaślepką. System szczególnie polecany do tkanin z kolekcji BASIC oraz PREMIUM. Występuje w kolorze chrom-mat, chrom połysk, biały oraz czarny. Zawiera on obciążnik typu D oraz transparentny obciążnik łańcuszka. Łańcuszki występują w wersji plastikowej jak i metalowej w kolorystyce dopasowanej do pozostałych elementów systemu.

SYSTEM B430 KASETA

System roletowy szczególnie polecany do tkanin Dzień&Noc oraz 3D. Jest dostępny w kolorze chrom-mat oraz białym. Kwadratowa kaseta ma wymiary wys. 90mm x gł. 91 mm. W zależności od rodzaju zastosowanej tkaniny zawiera odpowiedni obciążnik (na zdjęciu tkanina 3D i obciążnik do tkanin 3D). Łańcuszki występują w wersji plastikowej jak i metalowej w kolorystyce dopasowanej do pozostałych elementów systemu.

SYSTEM B27 KASETA

System roletowy szczególnie polecany do tkanin Dzień&Noc. Jest dostępny w kolorze chrom-mat oraz białym. Prostokątna kaseta o lekko zaokrąglonej fasadzie ma wymiary wys. 66mm x gł. 65mm. W zależności od rodzaju zastosowanej tkaniny zawiera odpowiedni obciążnik (na zdjęciu tkanina Dzień&Noc i obciążnik typu B). Łańcuszki występują w wersji plastikowej jak i metalowej w kolorystyce dopasowanej do pozostałych elementów systemu.

SYSTEM B55 KASETA

System roletowy szczególnie polecany do tkanin Dzień&Noc oraz 3D. Jest dostępny w kolorze chrom-mat, białym oraz antracytowym. Kwadratowa kaseta ma wymiary wys. 86 mm x gł. 87 mm. W zależności od rodzaju zastosowanej tkaniny zawiera odpowiedni obciążnik (na zdjęciu tkanina Dzień&No3D i obciążnik typu D). Łańcuszki występują w wersji plastikowej jak i metalowej w kolorystyce dopasowanej do pozostałych elementów systemu.

SHADOWS CLUB

Program rolet materiałowych. Trzy wyselekcjonowane kolekcje tkanin zebrane w eleganckie i funkcjonalne katalogi.

BASIC

BOGATA KOLORYSTYKA

Kolekcja BASIC to katalog gładkich tkanin pogrupowanych w jedenastu barwnych paletach kolorystycznych.

Od chłodnych, kojących barw szarości, błękitu poprzez uspokajające zielenie, fiolety, aż po energetyzujące słoneczne kolory. Katalog zawiera również tkaniny blackout oraz tkaniny odbijające światło .

CONCEPT

TKANINY 3D oraz DZIEŃ & NOC

Kolekcja CONCEPT zaskakuje pomysłowością, ponieważ skatalogowane w niej tkaniny roletowe, to niestandardowe, oryginalne propozycje tkanin Dzień&Noc oraz tkaniny 3D.

Katalog zawiera kolekcji tkanin Dzień&Noc o niespotykanym wzornictwie i w bogatej kolorystyce.

PREMIUM

LUKSUSOWE TKANINY

Kolekcja PREMIUM to wyselekcjonowane, ekskluzywne tkaniny dla koneserów, które zachwycą swoim wzornictwem , kolorystyka oraz jakością.

Cała kolekcja jest utrzymana w szlachetnych odcieniach ziemi, poczynając od od ciepłych, stonowanych beży i brązów, po chłodne, wyraziste szarości i grafity.