Karnisze elektryczne

W nowoczesnym budownictwie coraz częściej spotykamy się z wielkimi panoramicznymi oknami. Problem pojawia się, gdy zachodzi konieczność ich zasłonięcia. A przecież każdy z nas – zarówno w pracy, jak i domu – poszukuje przestrzeni, która da mu poczucie prywatności i zapewni pełną kameralność. Wówczas najbardziej funkcjonalnym rozwiązaniem są karnisze elektryczne. Marcin Dekor proponuje wysokiej klasy modele z napędem elektrycznym.
Będzie to rozwiązanie wyróżniające się bardzo cichą pracą. Dołożyliśmy również wszelkich starań, by było niezawodne oraz charakteryzowało się prostą obsługą. Taki system może być wykorzystany jako napęd do firan i zasłon w biurach, obiektach użyteczności publicznej, domach oraz mieszkaniach. Karnisze elektryczne można bez jakichkolwiek problemów montować zarówno bezpośrednio do sufitu, jak również do ściany.

Proponowane przez nas systemy posiadają możliwość sterowania bezprzewodowo za pomocą:

  • pilota jedno- lub wielokanałowego,
  • przełączników ściennych,
  • systemów mieszanych: pilot i przełącznik.
Wszystkie modele karniszy elektrycznych, które znalazły się w ofercie Marcin Dekor, pozostają rozwiązaniami w pełni kompatybilnymi z najpopularniejszymi systemami sterowań inteligentnych budynków. Mogą więc stanowić dla nich funkcjonalne uzupełnienie.

Pragniemy również zaznaczyć, że w naszej ofercie dostępne są 4 rodzaje silników – wybór tego właściwego powinien zostać uzależniony od rodzaju (szczególnie wagi) tkaniny, którą planujecie Państwo zawiesić. Drugim, istotnym czynnikiem decydującym o wyborze modelu silnika jest
preferowany system sterowania.
Klienci doceniają nasze propozycje nie tylko ze względu na estetykę i funkcjonalność, ale również możliwość dopasowania do nawet najbardziej nieszablonowych projektów. Umożliwia to gięcie karnisza po dowolnym łuku. Możliwe jest także gięcie punktowe.

Kolejną z zalet, wymagającą podkreślenia, jest zastosowany system TOUCH MOTION, czyli możliwość automatycznego uruchomienia napędu poprzez delikatne pociągnięcie za zawieszoną
zasłonę lub firanę.

Na koniec pragniemy jeszcze raz zwrócić Państwa uwagę na konieczność odpowiedzialnego i dokładnego zaprojektowania całej instalacji – już na etapie powstawania projektu aranżacyjnego. Dlatego też warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Udzielimy Państwu wszelkich, niezbędnych informacji.